Korektor

To że popełniamy błędy jest normalne, ale najważniejsze będzie to, by umieć się do tych błędów przyznać. Tak naprawdę błądzenie jest rzeczą ludzką jak mówi przysłowie. Czasami mamy do poprawienia korekto i to na wystarczy, czasami po ołówku wystarczy nam gumka. Gumki do wycierania Gumki mamy obecnie w różnych rozmiarach, kolorach kształtach. Mogą być używane bez zabezpieczeń, ale najczęściej są nam oferowane w różnych tekturkach ochronnych. Czasami w plastikowych obudowach. Używa się do usuwania śladów ołówka oraz kredki i wtedy sprawdzają się najlepiej. Jeśli chodzi o szczególnie miękkie ołówki to trzeba także używać odpowiednich gumek. Korektory To rozwiązanie, które powstało z myślą o tym, że czasami trzeba poprawić błędy po długopisach. jeśli czegoś nie można zmazać to lepiej to zamalować na biało.

Korektory w płynie są nam oferowane w niewielkich buteleczkach, które mają około 20 ml pojemności i rozprowadza się go przez specjalny pędzelek. W zasadzie są one do tego, by korygować błąd na dużej powierzchni, ponieważ można spokojnie je rozprowadzić a dodatkowo są one stosunkowo tanie. Korektory w pisaku będą się dobrze sprawdzać, gdy koryguje się małe znaki, albo coś na linii. Tutaj dzięki nim można osiągnąć wyjątkową precyzję, ponieważ mamy bardzo cienkie zakończenie i ono gwarantuje, że można korektor poprowadzić tak jak rzeczywiście będzie potrzebny.

W pisakach znajduje się kulka, która odpowiada za to, by korektor nie zasechł. Korektory w taśmie W przypadku taśmy mamy innowacyjne rozwiązanie, ponieważ nie trzeba czekać na to aż korektor zaschnie. Tutaj pokrywamy błąd białą taśmą, która jakby nakleja się na to miejsce. Oferowane są w specjalnych podajnikach, dzięki czemu wygodnie się je obsługuje. Sprzedawane są w różnych szerokościach oraz o różnej długości, dzięki czemu można wybrać zawsze coś odpowiedniego.

Autor

Antoni Kowalski

Projektant segregatorów, Warszawa

Zobacz również

Kontakt

Tel: 595-968-789

E-mail: kontakt@info-komputery.pl

ul. Biała 25

00-009 Warszawa