Czy fotel Hyperchair jest odpowiedzią na potrzebę kontroli komfortu termicznego?

Wiesz, jak to jest: jeden pracownik poci się w kącie, inny siedzi na swoim krześle biurowym i drży, a nikt nie może dojść do porozumienia, jaka powinna być właściwa temperatura. Wygląda na to, że każdy człowiek ma swój własny termostat i trudno jest zadowolić wszystkich. Oczywiście, jeśli komuś jest za gorąco lub za zimno, nie będzie bardzo produktywny, więc jak rozwiązać ten problem?

Wchodzi hyperchair - zaawansowane technologicznie krzesło biurowe, które ogrzewa się lub chłodzi w zależności od indywidualnych preferencji.

Jest to nowy typ fotela biurowego, który pozwala pracownikom indywidualnie regulować ich środowisko termiczne za pomocą elementów grzewczych i wentylatorów chłodzących. To nowe rozwiązanie zawdzięcza się poduszce siedziska, w której znajduje się specjalna taśma; taśma ta działa w bardzo podobny sposób jak podgrzewane siedzenie samochodowe i utrzymuje ciepło, gdy temperatura powietrza jest niska. Ale co zrobić, gdy jest Ci za ciepło?
Wyłączasz ogrzewanie lub zmniejszasz je za pomocą indywidualnego regulatora i włączasz wentylator!

Ten typ krzesła jest idealny do obniżenia kosztów ogólnych, np. rachunków za ogrzewanie, a także sprawia, że wszyscy czują się o wiele bardziej komfortowo w swoim otoczeniu. Jeśli w biurze panują szczególnie wysokie temperatury, dobrze sprawdzi się również krzesło biurowe z siatki, ponieważ umożliwia ono cyrkulację powietrza wokół ciała. W tym przypadku krzesło biurowe może być Twoim osobistym termostatem!

Czy korzystałeś już z fotela hyperchair?

Autor

Kacper Wojda

Właściciel firmy produkującej artykuły biurowe, Poznań.

Zobacz również

Kontakt

Tel: 595-968-789

E-mail: kontakt@info-komputery.pl

ul. Biała 25

00-009 Warszawa